SHIMANO

Прикажи:
Подреди по:
SHIMANO TOURNEY  заден менувач со МУТЕР компатибилен за 6 и 7 брзински задни запчаници..
890 ден

SHIMANO CS-HG400-9, 9 BRZINI, 11-13-15-17-20-23-26-30-36..
1.990 ден

КОМПАТИБИЛНИ ЗА ШАЛТЕРИ - Ultegra ST-6800 - 105 ST-5800 - Tiagra ST-4700 - Tiagra ST-4703..
890 ден

КОМПАТИБИЛНИ ЗА Shimano Ultegra ST-R8000 105 ST-R7000 2x11-speed ST..
890 ден

 11-13-15-17-20-23-26-30-34T 11-13-15-17-20-23-26-30-36T..
1.490 ден

SHIMANO HB-M475 PREDNA GLAVINA 6 BOLT 32/36H..
1.690 ден

SHIMANO  PAKNOVI B01S KOM[ATIBILNI ZA POVEKE TIPOVI NA DISK KOCNICI SHIMANO   3..
650 ден

КОМПАТИБИЛНОСТ XTR BR-M9000 XTR BR-M9020 XTR BR-M987 XTR BR-M985 Deore XT BR-M785 SLX..
1.590 ден

..
1.290 ден

SHIMANO    рево шалтери грип шифт   3 х7..
830 ден

SHIMANO  ГЛАВИНА FH-TY500 36H..
1.490 ден

ДЕСЕН  ШАЛТЕР ЗАДЕН SLX  SHIMANO  11 SPEED  SLX SL-M7000-R..
3.290 ден

Loading...
Loading...
Loading...