POLAR MIRAGE PRO EKO 29"

-12% POLAR MIRAGE PRO EKO 29"
Бренд: Polar
Достапност: На залиха
28.900 ден 25.432 ден

Достапни опции


* Димензија на Рам:* Димензија на Тркало:


Количина: Додади во кошничка

POLAR MIRAGE PRO EКO 29"
Големина на тркало:29"
Број на брзини: 24
Рам: ALUMINUM
Амортизер: ZOOM Амортизер29“
Гарнитура: A-HEAD 1-1/8" полу интегрирана
Стем: ALU A-HEAD 80/90мм 31.8мм
Волан: ALU RIZER 15/670mm 31.8мм
Грипови: TPR 130мм
Кол за седиште: ALU 27,2x400mm
Седиште: P:LAB Трекинг
Обрачи: BERETTA 29" DISK 36H дуплоѕидни
Задна главина: QUANDO ALU DISK 36Н патент
Предна главина: QUANDO ALU DISK 36Н патент
Кочници: SHIMANO BR-MT200 хидраулични
Рачки за кочници/Шалтери:
SHIMANO ST-EF505 3x8(HYDROCOMBO)
Преден менувач: SHIMANO FD-TY300
Заден менувач: SHIMANO RD-TX800
Забчаник: SHIMANO CS-HG31-8 11-32T(8 FAZ)
Ланец: KMC Z-7
Средна осовина: Патрон
Погон: Челичен 42х34х24Т 170мм
Гуми: 29x2.10
BIKE  CENTER  го задржува правото за промена на спецификација  без предходна најава

Ве интересира нешто повеќе за POLAR MIRAGE PRO EKO 29"?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...