ВЕНЕРА СТИНГЕР 20"

-52% ВЕНЕРА СТИНГЕР 20"
Бренд: Venera Bike
Достапност: На залиха
8.300 ден 3.990 ден

Достапни опции


* Димензија на Тркало:


Количина: Додади во кошничка
ДЕТСКИ ВЕЛОСИПЕД СО   20" ТРКАЛА , КОНТРА КОЧНИЦА И ПРИФАТЛИВА ЦЕНА
 3 МЕСЕЧНА ГАРАНЦИЈА

Ве интересира нешто повеќе за ВЕНЕРА СТИНГЕР 20"?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...