SCOTT SUB CROSS 30 2019

-25% SCOTT SUB CROSS 30 2019
Бренд: SCOTT 2019
Достапност: На залиха
45.900 ден 34.425 ден

Достапни опции


* Димензија на Тркало:


* Димензија на Рам:


Количина: Додади во кошничка

Предна Сузпензија             Suntour NEX HLO / Hyd. Lockout / 63mm travel

Гарнитура                           GW 1SI110 OE integ.

Заден Менувач                  SHIMANOAlivio RD-M4000 / 27 Speed

Преден менувач                Shimano FD-M370 / 34.9mm

Шалтери                             Shimano SL-M2000-9 / R-fire plus / w/gear indicator

Рачки за кочење              Tektro HDM275

Кочници                            Tektro HDM275 / Hydr. Disc 160 Rotor

Пренос запчаник              Shimano FC-T4010 / 48x36x26 / w/CG

Средна осовина               Shimano BB-UN-26 / Cartridge Type

Волан                               Syncros UC3.0 / 31.8 / Men: Tbar/660mm/9° bend

Стем                                  Syncros UC3.0 / 7° / Black

Педали                             VP VP-536

Кол за Седло                   Syncros UC3.0 / 31.6mm / 350mm / Black

Седло                              Syncros UC3.0 / UC3.0W

Главини                           Formula FQR disc

Ланец                              KMC X9

Запчаник заден             Shimano CS-HG200-9 11-32 T

Фелни                             Syncros X-20 Disc / 32H / black

Гуми                                Impac SmartPac / 700x42C / 50 TPI

Тежина на велосипед                        13.94кг

Вкупна носив.(возач+вел+опрема)   120кг

Ве интересира нешто повеќе за SCOTT SUB CROSS 30 2019 ?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...