POLAR EVEREST FS DISC

POLAR EVEREST FS DISC
Бренд: Polar
Достапност: На залиха
15.900 ден

Достапни опции


* Димензија на Тркало:


* Димензија на Рам:


Количина: Додади во кошничка
POLAR EVEREST FS DISC

Големина на тркала/Број на брзини: 26''/18

Рам: HI TEN ЧЕЛИК

Вилушка: ZOOM АМОРТИЗЕР CH-381E 26"

Гарнитура: 1-1/8" НАВОЈ

Луле: ЧЕЛИК 25.4/80mm

Волан: ЧЕЛИК 620mm 15mm rise

Грипови: TPR 85mm

Кол за седло: ЧЕЛИК 28.6x300mm

Седло: FERRO MTB

Обрачи: BERETTA 26" DISC ALU DUPLI ZID 36H

Предна главина: ЧЕЛИК DISK 36H СО ЛЕПТИР

Задна главина: ЧЕЛИК DISK 36H

Рачки за кочници: PVC-A

Кочници: C.STAR DISK МЕХАНИЧКИ

Преден Менувач: SHIMANO FD-TZ510

Заден менувач: SHIMANO RD-TY21 GS

Шалтери: SHIMANO SL-RS36-6 REVO SHIFTER

Заден забчаник: SHIMANO MF-TZ20 14-28T

Ланец: KMC Z-50

Средна осовина: ПАТРОН

Погон: ЧЕЛИК 48x38x28T 170mm

Педали: MTB PVC

Подпирач: ЧЕЛИК

Гуми: MITAS 26x2,1

Ве интересира нешто повеќе за POLAR EVEREST FS DISC?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...