ALPINA HELIUM 2018 BLUE akcija

ALPINA HELIUM 2018 BLUE akcija
Бренд: Alpina
Достапност: На залиха
12.900 ден

Достапни опции


* Димензија на Тркало:


* Димензија на Рам:


Количина: Додади во кошничка
ALPINA HELIUM
ГОЛЕМИНА НА ТРКАЛА /: 26''
РАМ: HI TEN ČELIK
ВИЛУШКА : HI TEN ČELIK KRUTA 26"
СТЕМ: PROMAX, ČELIK 90/22.2
ВОЛАН : ZOOM, ČELIK 20/580mm
ГРИПОВИ: HERMANS
КОЛ ЗА СЕДЛО: ČELIK 25,4x300mm
СЕДИШТЕ: GRAND STAR
ФЕЛНИ : BERETTA 26" ALU DUPLI ZID 36H
ПРЕДНА ГЛАВИНА: ČELIK 36H
ЗАДНА ГЛАВИНА: ČELIK 36H
РАЧКИ ЗА КОЧЕЊЕ: C.STAR, PVC-ALU
КОЧНИЦИ: C.STAR, V-ALU
ПРЕДЕН МЕНУВАЧ:POWER
ЗАДЕН МЕНУВАЧ: SHIMANO RD-TY21-B GS
ШАЛТЕРИ: SHIMANO SL-TX30 3x6
ЗАДЕН ЗАПЧАНИК:6 BRZINI  INDEX 14-28
ЛАНЕЦ: KMC Z-50
СРЕДНА ОСОВИНА: ČELIK / 5 DELOVA
ПРЕДЕН ЛАНЧАНИК: ČELIK 48x38x28 170mm
ПЕДАЛИ: MTB PVC
ШТЕНДЕР ПОТПИРАЧ: ČELIK
ГУМИ: PONELI 26 x 2.1

Ве интересира нешто повеќе за ALPINA HELIUM 2018 BLUE akcija?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...