CROSS CAUSA sl1 27.5"

CROSS CAUSA sl1  27.5"
Бренд: Cross
Достапност: На залиха
26.900 ден

Достапни опции


* Димензија на Рам:* Димензија на Тркало:


Количина: Додади во кошничка
РАМ  CROSS LADY
ВИЛА  SUNTOUR M3030
ЗАД. МЕНУВАЧ   SHIMANO TY500
ПР  МЕНУВАЧ      SHIMANO TY500
ШАЛТЕРИ    SHIMANO SL-M310 3X7  ALTYS/TOURNEY
ГЛАВИНИ     ЈОYTECH   D242
KOЧНИЦИ    HIDRO DISK SHIMANO BR M315
PEDALI  VP-872N
ЗАДЕН ЗАПАЧАНИК  Shimano MF-TZ500
ПРЕНОС Shimano FCTY301 42/34/24T 170mm
СР ОСОВИНА  VP BC73 122.5mm
ЛАНЕЦ   KMC Z51
ГУМИ:      Kenda K1104A 27.5*2.1
ФЕЛНИ БАНДАЖИ     Crosser X2 36H

Ве интересира нешто повеќе за CROSS CAUSA sl1 27.5" ?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...