POLAR MIRAGE URBAN GREY RED 29" 2022

POLAR MIRAGE URBAN GREY RED 29" 2022
Бренд: Polar
Достапност: На залиха
23.900 ден

Достапни опции


* Димензија на Рам:Количина: Додади во кошничка
POLAR MIRAGE URBAN 29
 • Големина на тркало/Број на брзини: 29''/21
 • Рам: 6061  ALUMINUM
 • Вилушка: HI TEN Челик ФИКСНА 29"
 • Гарнитура: 1-1/8" A-HEAD ПОЛУ ИНТЕГРИРАНА
 • Луле: ALU A-HEAD  L 80mm / XL 90mm  OS 31.8mm
 • Волан: ALU 670mm OS 31.8mm 15mm rise
 • Грипови: TPR 130mm
 • Кол за седло: ALU 27.2x350mm
 • Седло: P:LAB TREKKING
 • Обрачи: BERETTA 29" DISC ALU ДУПЛОЅИДНИ 36H
 • Главини: ALU DISK 36H Со Лептир
 • Шалтери/Кочници: SHIMANO STI ST-EF41-7 EZ-FIRE PLUS
 • Кочници: C.STAR DISK МЕХАНИЧКИ
 • Преден Менувач: SHIMANO FD-TY500
 • Заден Менувач: SHIMANO RD  Tourney RD-TY21
 • Заден забчаник: SHIMANO MF-TZ21 14-28
 • Ланец: KMC Z-50
 • Средна осовина: Касетна
 • Погон: Челичен 42x34x24T 170mm
 • Гуми: KENDA 29x2.10 K1153
 • BIKE  CENTER  го задржува правото за промена на спецификација  без предходна најава

Ве интересира нешто повеќе за POLAR MIRAGE URBAN GREY RED 29" 2022?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...