CROSS TRACTION SL 5 29"

-25% CROSS TRACTION SL 5 29"
Бренд: Cross
Достапност: На залиха
36.900 ден 27.500 ден

Достапни опции


* Димензија на Тркало:


* Димензија на Рам:
Количина: Додади во кошничка
.
Рам                       29" GRX cros
 Пр.Суспензија      SUNTOUR SF15-XCM-HLO-DS-29''" 100мм lock out
Пренос                 Shimano AFCMT100C002XL 3*40T, должина 175мм.
Сре.осовина         Shimano ABBUN100B23B
Педали                 XERAMA SP-610 * BLACK
Ланец                   KMC x9
Пре.менувач         Shimano ALTUS AFDM2000TSM6
Заден менувач      Shimano ALIVIO  ARDM 4000SGS за 9брз.
Шалтери                AEF505KLF9RX100 + AEF505K9RXRA170 3х9
Задна  касета       Shimano ACERA * ACSHG2009136
фелни               X11double wall 32H
Пр. главина         Shimano AHBTX505B, 32H(QR)
Задна главина     Shimano AFHTX5058BZB5, алу, 32H
Гуми                   KENDA K1153 29x2.15
Стем                  ZOOM HL MTB-AL-320BT-FOV, алу,  31.8 мм 680 мм.
Грипови            Силикон VELO VLG-311 , 130мм.
Седло                 SELLE ROYAL SR-2080URN *
Кол  за седло      HL SP-C255, Алу31,6x350 BLACK
Кочници               HYDRO DISC Shimano 100 with rotor Shimano RT10M 180мм
Производство     EU(Бугарија)

Ве интересира нешто повеќе за CROSS TRACTION SL 5 29" ?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...