POLAR TRINITY 26"

POLAR TRINITY 26"
Бренд: Polar
Достапност: На залиха
12.900 ден

Достапни опции


* Димензија на Рам:


* Димензија на Тркало:


Количина: Додади во кошничка

POLAR TRINITY 26

    Големина на рам: 16"(44cm)
    Големина на тркала / Број на брзини: 26''/18
    Рам: HI-TEN челик
    Вилушка: HI-TEN челик
    Гарнитура: 1-1/8" oversize навој
    Луле: Promax, челик 25.4 oversize
    Волан: Promax, челик
    Грипови: Herrmans
    Кол за седло: челик
    Седло: Selle Bassano Piper
    Обрачи: Beretta, Alu дуплоѕидни 36H
    Предна главина: KT celik 36H
    Задна главина: KT celik 36H
    Рачки за кочници: Promax, АЛУ/ПВЦ
    Кочници: Promax, Alu V kocnice
    Рачки за менувачи: Shimano SL-RS36 3x6
    Преден менувач: Shimano FD-TZ31
    Заден менувач: Shimano RD-TY21
    Забчаник: Shimano MF-TZ06 14-28
    Ланец: KMC Z-50
    Средна осовина: патрон
    Пренос: Prowheel, 48x38x28
    Педали: ПВЦ
    Подпирач: челик
    Гуми: Kenda 26x1.95

Ве интересира нешто повеќе за POLAR TRINITY 26"?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...