VISITOR MELROSE 26"

-15% VISITOR  MELROSE 26"
Бренд: Venera Bike
Достапност: Нема на Залиха
14.900 ден 12.665 ден

Достапни опции


* Димензија на Тркало:


Количина: Додади во кошничка

СЕДИШТЕ MTB ROU

ГРИПОВИ HERRMANS ZEGLO 120mm

КОРПА RATAN PLETENA 1"-1.1/8"

ВОЛАН 620mm 22.2X25.4mm ITALY STYLE

ПРЕДНО СВЕТЛО РЕТРО ХРОМ

ПЕДАЛИ FEIMIN COMFORT POŠTAR 110x68mm

ПРЕНОС 44T SPORT KOCKA HROM

СРЕДНА ОСАВИНА 131mm THUN TOPAZ 128L

ЛАНЕЦ MTB "KMC" Z-30 116L

ФЕЛНИ V1 26/3/8" СИВИ 36 ДУПКИ V1.36R

ГУМИ 26x1.3/8 (37-590)

ЗАПЧАНИК SHIMANO 6 BRZ. AMFTZ206428T

ЗАДЕН МЕНУВАЧ SHIMANO TY21 KUKA

ШАЛТЕРИ SHIMANO 6.BRZ TOURNEY ASLTZ20

КОЧНИЦИ В БРЕЈК

ZADEN MENUVACH     SHIMANO TZ
PREDEN MENUVACH   SHIMANO
SHALTERI                     REVO SHIFT 3X6 SHIMANO
NAD GUMA                  26X2.1 MTB 1 CST
LANEC MTB "                KMC" Z-30 116L
ZADEN ZAPCANIK SHIMANO  6FAZ

Ве интересира нешто повеќе за VISITOR MELROSE 26"?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...