VISITOR SEMPER FI kontra

VISITOR SEMPER FI   kontra
Бренд: Venera Bike
Достапност: Нема на Залиха
0 ден 10.062 ден

Достапни опции


* Димензија на Тркало:


Количина: Додади во кошничка

Градски велосипед  со контра кочница 
и уникатна предна корпа со поголема носивост

Ве интересира нешто повеќе за VISITOR SEMPER FI kontra?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...