Педали Платформа MTB ALU 9/16" FP-963

Педали Платформа MTB ALU 9/16" FP-963
Бренд: PLANETBIKE
Достапност: На залиха
790 ден
Количина: Додади во кошничка
  • Model: FP-963
  • Tip: MTB / BMX
  • Telo: ALU
  • Lageri: konus / lageri
  • Navoj: 9/16x20T(standad MTB TREKING)

Ве интересира нешто повеќе за Педали Платформа MTB ALU 9/16" FP-963?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...