VISITOR FOX 24"

-15% VISITOR FOX 24"
Бренд: Venera Bike
Достапност: Нема на Залиха
12.900 ден 10.965 ден

Достапни опции


* Димензија на Тркало:


Количина: Додади во кошничка

ОДЛИЧЕН ДЕТСКИ ВЕЛОСИПЕД
наменет за деца со возраст 8-12 год  или над 122см висина

СЕДИШТЕ MTB

ГРИПОВИ HERRMANS

ВОЛАН 620mm 22.2X25.4mm ITALY STYLE

ПЕДАЛИ FEIMIN COMFORT POŠTAR 110x68mm

СРЕДНА ОСАВИНА 131mm THUN TOPAZ 128L

ЛАНЕЦ MTB "KMC" Z-30 116L

ФЕЛНИ V1 26/3/8" СИВИ 36 ДУПКИ V1.36R

ГУМИ 24х1,75

ЗАПЧАНИК SHIMANO 3х6 BRZ. AMFTZ206428T

ЗАДЕН МЕНУВАЧ SHIMANO TY21 KUKA

ШАЛТЕРИ SHIMANO 6.BRZ TOURNEY ASLTZ20

КОЧНИЦИ В БРЕЈК


 

Ве интересира нешто повеќе за VISITOR FOX 24"?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...