POLAR APACHE DISK

-26% POLAR APACHE  DISK
Бренд: Polar
Достапност: На залиха
18.900 ден 13.900 ден

Достапни опции


* Димензија на Тркало:


* Димензија на Рам:


Количина: Додади во кошничка
    POLAR APACHE DISK
   
    Големина на тркала / Број на брзини: 26"/21
    Рам: HI-TEN Челик
    Вилушка: ZOOM Амортизер 381 E 26"
    Хедсет: A-HEAD 1-1/8"
    Стем: ZOOM, Челик A-HEAD, M-L 80mm / XL 110mm
    Волан: PROMAX, Челик 20/600mm
    Грипови: HERMANS, KRATON
    Кол за седло: Челик 28.6x300mm
    Седло: SELLE BASSANO
    Обрачи: BERETTA 26" ALU дуплоѕидни 36H
    Предна главина: ALU диск 36H
    Задна главина: ALU диск 36H
    рачки за менувачи/кочници: SHIMANO STI ST-EF510
    Kочници: C.STAR BX-351
    Преден менувач: SHIMANO FD-TY510
    Заден менувач: SHIMANO RD-TY300
    Забчаник: SHIMANO MF-TZ21-7 14-28
    Ланец: KMC Z-50
    Средна осовина: THUN патрон
    Пренос: Челик 48x38x28 170mm
    Педали: MTB PVC
    Подпирач: ALU 
    Гуми: KENDA 26x2.10

Ве интересира нешто повеќе за POLAR APACHE DISK?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...