SHIMANO SL-TX50 3X7

SHIMANO SL-TX50 3X7
Бренд: SHIMANO
Достапност: На залиха
830 ден
Количина: Додади во кошничка
ШАЛТЕРИ  ШИМАНО  3Х7

Ве интересира нешто повеќе за SHIMANO SL-TX50 3X7?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...