SHIMANO FD-TX50 PR MENUVAC

SHIMANO FD-TX50  PR  MENUVAC
Бренд: SHIMANO
Достапност: На залиха
550 ден
Количина: Додади во кошничка
ПРЕДЕН МЕНУВАЧ  ШИМАНО ФДТХ50  ДУАЛ ПУЛ

 

Ве интересира нешто повеќе за SHIMANO FD-TX50 PR MENUVAC?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...