SHIMANO BB-UN100

SHIMANO BB-UN100
Бренд: SHIMANO
Достапност: На залиха
590 ден
Количина: Додади во кошничка
средна сосовина ШИМАНО  BBUN100   122   и 123 мм

Ве интересира нешто повеќе за SHIMANO BB-UN100?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...