SHIMANO SPS SM-SH11 CLEATS

SHIMANO SPS SM-SH11 CLEATS
Бренд: SHIMANO
Достапност: Нема на Залиха
1.290 ден
Количина: Додади во кошничка
  • Model: SM-SH11
  • Sutable for SPD-SL Pedals
  • Freedom of movement: 6°

Ве интересира нешто повеќе за SHIMANO SPS SM-SH11 CLEATS?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...