SHIMANO PRENOS FC-M675 SLX

-24% SHIMANO PRENOS FC-M675 SLX
Бренд: SHIMANO
Достапност: На залиха
8.700 ден 6.612 ден
Количина: Додади во кошничка
40x28
или
38x24

Тежина 850г

Ве интересира нешто повеќе за SHIMANO PRENOS FC-M675 SLX?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...