Ротор за диск кочница SM-RT56

Ротор за диск кочница SM-RT56
Бренд: SHIMANO
Достапност: На залиха
1.100 ден
Количина: Додади во кошничка
Само за RESIN пакни

Ве интересира нешто повеќе за Ротор за диск кочница SM-RT56?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...