Погон Планет

Погон Планет
Бренд: PLANETBIKE
Достапност: На залиха
890 ден
Количина: Додади во кошничка
Број на забци: 42-34-24
Должина на курбла: 170mm
Материјал: Челик, ПВЦ

Ве интересира нешто повеќе за Погон Планет?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...