KENDA 20" K50 надворешна гума

KENDA 20" K50 надворешна гума
Бренд: KENDA
Достапност: На залиха
390 ден

Достапни опции


* Димензија на Тркало:


Количина: Додади во кошничка
Димензија: 20x2.125

Ве интересира нешто повеќе за KENDA 20" K50 надворешна гума?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...