KENDA вн. гума 700c 18/23 Fv Road

KENDA вн. гума 700c 18/23  Fv Road
Бренд: KENDA
Достапност: На залиха
300 ден

Достапни опции


* Димензија на Тркало:


Количина: Додади во кошничка
Димензија: 700x18-23c

Ве интересира нешто повеќе за KENDA вн. гума 700c 18/23 Fv Road ?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...