ROTOR DISK SM-RT54 CENTER LOCK

ROTOR DISK SM-RT54 CENTER LOCK
Бренд: SHIMANO
Достапност: Нема на Залиха
1.100 ден
Количина: Додади во кошничка
ROTOR ZA DISK SM-RT54 160 MM CENTER LOCK

Ве интересира нешто повеќе за ROTOR DISK SM-RT54 CENTER LOCK?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...