SHIMANO PRENOS FC-M785 XT SILVER

SHIMANO PRENOS FC-M785 XT SILVER
Бренд: SHIMANO
Достапност: Нема на Залиха
13.100 ден
Количина: Додади во кошничка
Продукт име: Shimano Deore XT FC-M785 Crankset 2x10-speed - black
Производител                   SHIMANO
МАТЕРИЈАЛ: Aluminium
КАтегоризација: MTB
средна осо профил: 24mm Hollow Shaft, GXP 22/24mm
MTB диаметер: 104 / 64mm
Ѕвезди : 2-    40X28Т
Линија на ланец: 48.8mm
Боја: SILVER BLACK MAT
Тежина 716g

Ве интересира нешто повеќе за SHIMANO PRENOS FC-M785 XT SILVER?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...