SHIMANO SPD PD M530

SHIMANO SPD PD M530
Бренд: SHIMANO
Достапност: Нема на Залиха
2.800 ден
Количина: Додади во кошничка
SPD PEDALI M530
TEZINA:455GR
IDEALNI ZA XC TRAIL VOZENJE

Ве интересира нешто повеќе за SHIMANO SPD PD M530?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...