SHIMANO CS-HG50 10SP 11-36

SHIMANO CS-HG50 10SP  11-36
Бренд: SHIMANO
Достапност: На залиха
2.990 ден
Количина: Додади во кошничка
11-36

Ве интересира нешто повеќе за SHIMANO CS-HG50 10SP 11-36?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...