SHIMANO ALIVIO RD-M4000

SHIMANO ALIVIO RD-M4000
Бренд: SHIMANO
Достапност: На залиха
3.690 ден
Количина: Додади во кошничка
 7-/8-/9-speed compatible, long cage
· Wide Link version for precise shifting 
· 11-tooth derailleur wheels
· maximum sprocket size: 28-34 teeth
· total capacity: 45 teeth
· weight: approx. 280 g 

Ве интересира нешто повеќе за SHIMANO ALIVIO RD-M4000 ?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...