CONTINENTAL TRAIL KING 29 X 2.4

Нов CONTINENTAL TRAIL KING 29 X 2.4
Бренд: Continental
Достапност: На залиха
1.600 ден

Достапни опции


* Димензија на Тркало:


Количина: Додади во кошничка
Trail King 29" x 2.4 60-622  940g

Ве интересира нешто повеќе за CONTINENTAL TRAIL KING 29 X 2.4?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...