POLAR SONIC V-*BRAKE 26" 2022

Нов POLAR SONIC V-*BRAKE 26" 2022
Бренд: PLANETBIKE
Достапност: На залиха
16.900 ден

Достапни опции


* Димензија на Тркало:


Количина: Додади во кошничка
 Slope Line..
Polar Sonic 26 е компактен и практичен,
наменет за пониски возрасни и напредни јуниори
 како преоден модел на тркала од 26 инчи.

 Polar Sonic 26 со компоненти Shimano е
сигурен придружник за секојдневна употреба
при релаксирано и рекреативно возење по
 уредени патеки.

 Спецификација:

    POLAR SONIC 26 V-BRAKE
    Големина на тркала / Број брзини: 26" / 18   
    Рам: HI-TEN ČELIK
    Виљушка: HI-TEN ČELIK 26"
    Гарнитура: 1-1/8" NAVOJ
    Стем: ČELIK 25.4/60mm
    Волан: ČELIK 600mm 15mm rise
    ГРИПОВИ: TPR 85mm
    Cev sedišta: ČELIK 28.6x250mm
    Седло: P:LAB JUNIOR 26"
    Фелна: BERETTA 26" ALU DUPLI ZID 36H
    Предна главина: ČELIK  36H
    Задна главина: ČELIK  36H
    Рачка за кочење: DEТSKI PVC-ALU
    Кочници: V-BRAKE ALU
    Преден менувач: POWER
    Заден менувач: SHIMANO RD-TY21 GS
    ШАЛТЕРИ: SHIMANO SL-RS36-3x6 REVO SHIFTER
    ЗАПЧАНИК: 6 BRZINA 14-28T INDEX
    Ланец: KMC Z6
    Ср осовина: SEMI PATRON / 5 DELOVI
    Преден запчаник: ČELIK 42x34x24T 152mm
    Педали: MTB PVC
    Подпирач: ČELIK
    ГУМИ: 26x2.1
    Тежина: 15.90 kg


BIKE CENTER   го задржува правото за промена на цена и спецификација без предходна најава

Ве интересира нешто повеќе за POLAR SONIC V-*BRAKE 26" 2022?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...