POLAR SHADOW Aly 27sp

POLAR SHADOW  Aly  27sp
Бренд: Polar
Достапност: На залиха
40.900 ден

Достапни опции


* Димензија на Рам:* Димензија на Тркало:


Количина: Додади во кошничка
Sport/Fitnes Bike...
Велосипедот отсекогаш бил средство за транспорт и комуникација.
Денес се повеќе луѓе го избираат велосипедот како алтернативен
превоз и евтино решение за урбана мобилност.
Моделите „Сити“ нудат ненадмината удобност, пред се поради
 поисправената положба на возење, поголемите тркала, поудобните
 седишта и другите детали, што во никој случај не ја намалува нивната
 способност да се користат за одмор и рекреација.

Нашата фитнес линија е специјално направена за рекреација во урбани средини.


    POLAR SHADOW
    Големина на тркала / Број на брзини: 28" / 27
    Рам: Aluminium
    Вилјушка: KRUTA
    Гарнитура: 1-1/8" A-HEAD POLU INTEGRIRAN
    Стем: ALU A-HEAD OS 31.8mm
    Волан: ALU 600mm FLAT
    Грипови: HERMANS
    Кол за седло: ALU 27.2x400mm
    Седло: P:LAB MTB
    Фелни: BERETTA 29" DISC ALU DUPLI ZID 32H
    Предна главина: ALU DISK SO PATENT 32H
    Задна Главина: SHIMANO FH-TX5058 32H
    Кoчници : RADIUS BH-M860 DISK HIDRAULIČNI
    Преден менувач: LTWOO A7 FD-V5010-2
    Заден менувач: LTWOO A5 RD-V4009-L-2
    Шалтери: LTWOO A5 SL-V4009 3x9
    Заден запчаник: LTWOO CS-A5 11-34T
    Ланец: KMC X9
    Ср.Осовина: SHIMANO КАСЕТА BB-UN101
    Пренос: ALU MTB/TREKKING TCXH -SMA 44x32x22T 170mm
    ПЕДАЛИ: ALU
    ГУМИ: 700x35C
     
    BIKE CENTER  го задржува правото за промена на цена и спецификација             без  предходна најава

Ве интересира нешто повеќе за POLAR SHADOW Aly 27sp?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...