POLAR STRADA ALY 28" 7 BRZ.

POLAR STRADA ALY 28" 7 BRZ.
Бренд: Polar
Достапност: На залиха
26.900 ден

Достапни опции


* Димензија на Тркало:


* Димензија на Рам:Количина: Додади во кошничка
 City... Fashion...

Градски велосиопед за дами со посебен стил на живот.
Елегантен,функционален и удобен, дизајниран за секојдневна рутина.
Дали да идете до продавница или возите да останете во форма.
Најбитна работа што можете во склад со вашиот велосипед да направите е
да уживате во возењето

Спецификација:

    POLAR STRADA
    Голеина на тркала / Бр. брзини: 28" / 7
    Рам: ALUMINIJUM
    Суспензија: ZOOM AMORTIZER 700C
    Виљушка: AMORTIZER 28"
    Гарнитура: 1-1/8" NAVOJ POLA INTEGRIRAN
    Стем: ALU PODESIV 25.4mm 80mm
    Волан: ČELIK 620mm
    Рачки за волан: HERMANS ERGO
    Кол за седло: ALU 27.2x350mm
    Седиште: P:LAB MTB
    Фелни: BERETTA 28" ALU DUPLI ZID 36H
    Предна главина: ČELIK 36H
    Задна Главина: ČELIK 36H
    Рачки за кочење: SACCON PVC-ALU
    Заден менувач: SHIMANO RD-TY21-B
    Шалтери: SHIMANO SL-RS36-7 REVO SHIFTER
    Запчаник: SHIMANO MF-TZ500 14-28T
    Ланец: KMC Z-7
    Средна осовина: THUN
    Преден пренос: ČELIK 40T 170mm
    Педали: CITY ALU
    Подпирач: ALU PODESIVA
    Гуми: 700x40C
    Додатна опрема : Браници, Прдно светло + Заден Трепкач,Багажник,                   Звонче,Штиник за ланец
    Тежина: 16.90 kg

БИКЕ ЦЕНТЕР  го задржува правото за промена  на спецификација и цена без предходна најава.

Ве интересира нешто повеќе за POLAR STRADA ALY 28" 7 BRZ.?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...