BOOSTER GALAXY 26 2022 GREY RED

-15% BOOSTER GALAXY 26 2022  GREY RED
Бренд: Polar
Достапност: На залиха
14.900 ден 12.665 ден

Достапни опции


* Димензија на Тркало:


Количина: Додади во кошничка

MTB  FUN..
Велосипед за опуштено и рекреативно возење по уредени патеки. Спецификација:
 
Спецификација:
 BOOSTER GALAXY
 Големина на тркала / Број на брзини: 26 "/ 18
рам: HI TEN STEEL
 Вилушка: hi ten steel
Лежиште за вилушка: 1 „ Цевка за волан: ЧЕЛИК 22,2 / 80мм
Волан: ЧЕЛИК 620мм 15мм покачување
Рачки на воланот: TPR 85mm
Цевка за седишта: ЧЕЛИК 25,4x300mm
Седиште: FERRO MTB
ФЕЛНИ: BERETTA 26 " ALU DOUBLE WALL 36H
 Предна главина: ЧЕЛИЧНА 36H патент
ЗАдна главина : ЧЕЛИЧНА 36H
Рачки на сопирачките: PVC
Сопирачки: V-BRAKE PVC
Преден менувач: POWER
Заден менувач: POWER INDEX 6 БРЗИНИ
 Рачки на менувачот: POWER GRIP-SHIFT INDEX
 Заден запчаник: 6 БРЗИНИ 14-28T INDEX
 Ланец: 6 INDEX
Средна осовина : ПОЛУ КАРТРИЏ / 5 ДЕЛОВИ
Преден запчаник: ЧЕЛИК 48x38x28T 170мм
Педали: MTB PVC
Подпирач: ЧЕЛИК
Гуми: PONELY 26x2,10
Тежина: 16,10 кг

БИКЕ ЦЕНТЕР  го задржува правото за промена на спецификација без предходна најава
 

Ве интересира нешто повеќе за BOOSTER GALAXY 26 2022 GREY RED?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...