BOOSTER GALAXY 26 fs 2022 BLUE GREEN

-10% BOOSTER GALAXY 26 fs 2022  BLUE GREEN
Бренд: Polar
Достапност: На залиха
16.900 ден 15.210 ден

Достапни опции


* Димензија на Тркало:


Количина: Додади во кошничка
MTB забава..MTB  FUN..
 Велосипед со диск сопирачки за опуштено и рекреативно возење по уредени патеки.
 
 
Спецификација: BOOSTER GALAXY FS DISC
 Големина на тркала / Број на брзини: 26 "/ 18
РАМКА: HI TEN STEEL
Вилушка: MODE АМПСОРБЕР АМортизер MD-711G 26"
Лежиште за вилушка: 1 „ Цевка за волан: ЧЕЛИК 22,2 / 80мм
Волан: ЧЕЛИК 620мм 15мм покачување
Рачки на воланот: TPR 85mm
Цевка за седишта: ЧЕЛИК 25,4x300mm
Седиште: FERRO MTB
ФЕЛНИ: BERETTA 26 "DISC ALU DOUBLE WALL 36H
 Предна главина: ЧЕЛИЧНА ДИСК 36H патент
ЗАдна главина : ЧЕЛИЧНА ДИСК 36H
Рачки на сопирачките: ALU-PVC
 Сопирачки: МЕХАНИЧКИ ДИСК C.STAR
Преден менувач: POWER
Заден менувач: POWER INDEX 6 БРЗИНИ
 Рачки на менувачот: POWER GRIP-SHIFT INDEX
 Заден запчаник: 6 БРЗИНИ 14-28T INDEX
 Ланец: 6 INDEX
Средна осовина : ПОЛУ КАРТРИЏ / 5 ДЕЛОВИ
Преден запчаник: ЧЕЛИК 48x38x28T 170мм
Педали: MTB PVC
Подпирач: ЧЕЛИК
Гуми: PONELY 26x2,10 Тежина: 17,20 кг

БИКЕ ЦЕНТЕР  го задржува правото за промена на спецификација без предходна најава


 

Ве интересира нешто повеќе за BOOSTER GALAXY 26 fs 2022 BLUE GREEN?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...