POLAR JITTER BMX 20"

POLAR JITTER BMX 20"
Бренд: Polar
Достапност: На залиха
16.900 ден

Достапни опции


* Димензија на Тркало:


Количина: Додади во кошничка

Ултра јак рам, појачани гуми, специјално спроведени сајли и кочулици за правење трикови

Специгикација:

 •  POLAR JITTER
 • РАМ: HI TEN ČELIK 20" Freestyle
 • Вилјушка: HI-TEN ČELIK KRUTA 20"
 • Гарнитура: NECO WP-410
 • Стем за волан: JB-8691 22,2/28,6 EXT30mm
 • Волан: 660mm JITTER
 • Грипови: JITTER
 • Кол за седло: JITTER 25,4x250mm
 • Седло: JITTER
 • Фелни: JITTER 20" SW 48H
 • Предна главина: ČELIK KT-116F
 • Задна главина: ČELIK KT-116R
 • Рачки за кочници: ALU
 • Кочници: JITTER V-BRAKE
 • Заден запчаник: JITTER 16T
 • Ланец: KMC Z410
 • Преден пренос: ČELIK 44T 175mm
 • Педали: JITTER FP-850B Freestyle
 • ГУМИ: KENDA 20x1.95
 • Тежина : 14.95 kg

Ве интересира нешто повеќе за POLAR JITTER BMX 20"?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...