POLAR MIRAGE SPORT LADY 2022

-15% POLAR MIRAGE SPORT LADY 2022
Бренд: Polar
Достапност: На залиха
26.900 ден 22.865 ден
Количина: Додади во кошничка
 

POLAR MIRAGE SPORT  LADY 29" 2022
Големина на тркало/број на брзини: 29''/21
Рам: ALUMINUM
Амортизер: ZOOM Амортизер29“
Гарнитура: A-HEAD 1-1/8" полу интегрирана
Стем: ALU A-HEAD 80/90мм 31.8мм
Волан: ALU RIZER 15/670mm 31.8мм
Грипови: TPR 130мм
Кол за седиште: ALU 27,2x400mm
Седиште: P:LAB Трекинг
Обрачи: BERETTA 29" DISK 36H дуплоѕидни
Задна главина: ALU DISK 36Н лептир
Предна главина: ALU DISK 36Н лептир
Кочници: RADIUS DISK Механички
Рачки за кочници/Шалтери:
SHIMANO STI ST-EF41-7 EZ-FIRE PLUS
Преден менувач: SHIMANO FD-TY500
Заден менувач: SHIMANO RD-TY300
Забчаник: SHIMANO MF-TZ500-7-CP 14-28T
Ланец: KMC Z-7
Средна осовина: Патрон 5-дела
Погон: Челичен 42х34х24Т 170мм
Гуми: KENDA 29x2.10
BIKE  CENTER  го задржува правото за промена на спецификација  без предходна најава


 

Ве интересира нешто повеќе за POLAR MIRAGE SPORT LADY 2022?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...