SHIMANO ПРЕНОС DEORE FC-MT500 40X30X22

SHIMANO  ПРЕНОС DEORE FC-MT500  40X30X22
Бренд: SHIMANO
Достапност: На залиха
7.490 ден
Количина: Додади во кошничка
black/175.0 mm 22-30-40
Shimano 3x10-speed
96/64 mm bolt circle diameter, 4-arm

Ве интересира нешто повеќе за SHIMANO ПРЕНОС DEORE FC-MT500 40X30X22?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...