SHIMANO ПРЕНОС FC-MT510 32/30

SHIMANO  ПРЕНОС  FC-MT510   32/30
Бренд: SHIMANO
Достапност: На залиха
5.790 ден
Количина: Додади во кошничка
Shimano FC-M510-1 1x12-speed crank with 177 mm Q-factor, 52 mm chainline and 135 / 142 / 148 mm O.L.D 3OT  32T

Ве интересира нешто повеќе за SHIMANO ПРЕНОС FC-MT510 32/30?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...