SHIMANO Касета запчаник CS-М5100-DEORE 11sp 11-51

SHIMANO Касета  запчаник    CS-М5100-DEORE 11sp  11-51
Бренд: SHIMANO
Достапност: На залиха
6.390 ден
Количина: Додади во кошничка
SHIMANO KASETA CS-М5100-DEORE 11sp   11-13-15-18-21-24-28-33-39-45-51T

Ве интересира нешто повеќе за SHIMANO Касета запчаник CS-М5100-DEORE 11sp 11-51?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...