SHIMANO GLAVINA ZADNA FH-M475 32H/36H

Нов SHIMANO GLAVINA ZADNA FH-M475   32H/36H
Бренд: SHIMANO
Достапност: На залиха
2.390 ден
Количина: Додади во кошничка
ШИМАНО ГЛАВИНА ЗАДНА  32 И 36 ДУПКИ ОПЦИЈА  ЗА   8/9 БРЗИНСКА КАСЕТА
ТЕЖИНА :  456g –
ПРОИЗВОДИТЕЛ:SHIMANO

Ве интересира нешто повеќе за SHIMANO GLAVINA ZADNA FH-M475 32H/36H?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...