SCOTT ASPECT 950 SMITH GREEN 2021

SCOTT ASPECT 950 SMITH GREEN 2021
Бренд: SCOTT
Достапност: На залиха
39.900 ден

Достапни опции


* Димензија на Тркало:


* Димензија на Рам:

Количина: Додади во кошничка
 • SCOTT Aspect 950 е планински велосипед дизајниран да биде лесен ефикасен и со фер цена

 • РАМКА

 • Aspect 900-700 series / Alloy 6061 Custom Butted Tubing
  BSA73 / Internal Cable Routing / replaceable hanger

 • СУСПЕНЗИЈА

 • Suntour XCT30-HLO
  Hyd. Lockout / 100mm travel

 • ЛОК

  HYDRO. LOCKOUT

 • ЗАДЕН МЕНУВАЧ

 • Shimano Altus RD-M2000
  18 Speed

 • ПРЕДЕН МЕНУВАЧ

 • Shimano FD-M2020-TS / 31.8mm

 • ШАЛТЕРИ

 • Shimano SL-M2010
  R-fire plus / 2 way release
  w/gear indicator

 • ПРЕНОС

 • Shimano FC-MT2102
  2-piece Design / 36X22

 • ОСОВИНА СРЕДНА

 • Shimano BB-MT500
  Hollowtech II / threaded

 • ЛАНЕЦ

 • KMC X9

 • КАСЕТА

 • Shimano CS-HG200-9 / 11-36T

 • КОЧНИЦИ

 • Tektro HDM275 Hydr. Disc

 • РОТОРИ

 • Tektro / 6 bolt / F&R 160mm

 • ВОЛАН

 • Syncros 3.0 / 720mm
  black / 31.8mm / 12mm rise / 9° BS
  Syncros Pro Grip

 • СТЕМ

 • Syncros 3.0 / 7° / Black

 • КОЛ ЗА СЕДЛО

 • Syncros 3.0
  31.6mm / 350mm / Black

 • СЕДЛО

 • Syncros 3.0

 • ГАРНИТУРА

 • Syncros OE Press Fit / Reduce 1.5"-1 1/8"
  OD 50/62mm / ID 44/56mm
   

 • ПР.ГЛАВИНА

 • Formula DC-19 FQR Disc

 • ЗАДНА ГЛАВИНА

 • Formula DC-25 8s RQR Disc

 • ЖИЦИ

  Stainless Black 14G

 • ФЕЛНИ

 • Syncros X-20 Disc
  32H / black

 • ГУМИ

 • Kenda Booster
  2.4" / 30TPI

 • ПЕДАЛИ

 • Feimin FP-873-ZU

 • ТЕЖИНА НА ВЕЛОСИПЕД ВО KG

 • 14.40 КГ.

 • BIKE CENTER го задржува шравото за промена на спецификација без предходна најава

Ве интересира нешто повеќе за SCOTT ASPECT 950 SMITH GREEN 2021?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...