POLAR JR 16" ICECREAM

POLAR JR 16" ICECREAM
Бренд: Polar
Достапност: На залиха
9.900 ден

Достапни опции


* Димензија на Тркало:


Количина: Додади во кошничка
 • ВОЗРАСТ  (години и висина на дете) 4-6 год. / 95-120 cm
 • Рам: Челичен
 • Вилушка: Челична/ Фиксна
 • Рачки за кочници: Челична/ ПВЦ
 • Кочница предна: В-Брејк
 • Кочница задна: Контра
 • Седиште: MOTEGRAPPA Junior
 • Тркала: 16" челични
 • Гуми: Pneumatic
 • Помошни тркала, калници
 • Бајк Центер го задржува правото за промена на спецификација без предходна најава

Ве интересира нешто повеќе за POLAR JR 16" ICECREAM?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...