POLAR ALASKA 20" ALU DISK

Нов POLAR ALASKA 20"  ALU DISK
Бренд: Polar
Достапност: На залиха
18.900 ден

Достапни опции


* Димензија на Тркало:


Количина: Додади во кошничка
POLAR ALASKA 20 DISK
Големина на тркала / број на брзини: 20"/6
Рам: ALUMINUM
Амортизер: ZOOM АМОРТИЗЕР 20" DISK
Хедсет: 1-1/8" A-HEAD ПОЛУ ИНТЕГРИРАН
Стем: ALU A-HEAD 70mm
Волан: ALU 600mm 15mm rise
Грипови: TPR 90mm
Кол за седло: ALU 27.2x300mm
Седло: P:LAB JUNIOR 20"
Обрачи: BERETTA 20" ALU ДУПЛИ ЅИД 36H
Предна главина: DISK 28H СО ЛЕПТИР
Задна главина: DISK 28H
Рачки за кочници: ALU-PVC
Кочници: C.STAR МЕХАНИЧКИ ДИСК
Заден менувач: SHIMANO RD-TY21 GS
Шалтер: SHIMANO SL-RS36-6 REVO SHIFTER
Заден забчаник: SHIMANO MF-TZ500-6 14-28T
Ланец: KMC Z-7
Средна осовина: СЕМИ ПАТОН / 5 ДЕЛА
Пренос: ЧЕЛИК 36T 152mm
Педали: MTB PVC
Гуми: KENDA 20x2.0
BIKE CENTER  го задржува правото за промена на спецификација без предходна најава

Ве интересира нешто повеќе за POLAR ALASKA 20" ALU DISK?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...