POLAR PRACTIC 10 disc alu ( FOLDING)

POLAR PRACTIC 10 disc alu ( FOLDING)
Бренд: Polar
Достапност: На залиха
26.900 ден

Достапни опции


* Димензија на Тркало:


Количина: Додади во кошничка
 • POLAR PRACTIC 10
 • Големина на тркало/број на брзини: 20"/7
 • РАМ: ALUMINIJUM 20"
 • Виљушка: HI-TEN ČELIK KRUTA 20"
 • Стем ALU 22.2/70mm
 • ВОЛАН ALU 560mm
 • Грипови: KRATON 135/92mm
 • Кол за седло: ALU 27.2x550mm
 • Седло: P:LAB TREKKING
 • Фелни: 20" ALU DUPLI ZID 36H
 • Предна Главина: ALU 36H DISK
 • Задна Главина: ALU 36H  DISK
 • Рачки за кочница: ALU / PVC
 • КОчница: RADIUS DISK MEHANIČKI
 • Заден менувач:: SHIMANO TY21-B-GSD
 • Шалтери: SHIMANO SL-RS35-7 REVO SHIFTER
 • Седмофаз SHIMANO MF-TZ500-7 14-28T
 • Ланец: KMC Z-33
 • Средна осовина:  / 5 делови
 • Преден запчаник : ALU/STEEL 52T 170mm
 • Педали: Склопливи
 • Подпирач: ALU
 • Гуми:  20x1,75
 • Димензии на склопен велосипед: должина 84cm x ширина 48cm x висина 66cm.
 • BIKE CENTER го задржува правото да ги менува спецификациите без претходно известување
.

Ве интересира нешто повеќе за POLAR PRACTIC 10 disc alu ( FOLDING)?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...