POLAR TSUNAMI 2020

POLAR TSUNAMI 2020
Бренд: Polar
Достапност: Наскоро
36.900 ден

Достапни опции


* Димензија на Рам:
* Димензија на Тркало:


Количина: Додади во кошничка
 • POLAR TSUNAMI 29"
 • ГОЛЕМИНА НА ТРКАЛА /БРОЈ НА БРЗИНИ: 29'' / 27
 • РАМКА: ALUMINUM
 • СУСПЕНЗИЈА: SUNTOUR XCM-HLO-DS 29", 100mm, СО ЛОК ЗАКЛУЧУВАЊЕ
 • ГАРНИТУРА: 1-1/8" A-HEAD POLU INTEGRIS.
 • СТЕМ: ALU A-HEAD OS 31.8mm
 • ВОЛАН: ALU 670mm OS 31.8mm 15mm rise
 • ГРИПОВИ: TPR 130mm
 • КОЛ ЗА СЕЛО: ALU 30.4x350mm
 • СЕДЛО: P:LAB MTB
 • ФЕЛНИ: BERETTA 29" DISC ALU DUPLI ZID 32H
 • ПРЕДНА ГЛАВИНА: SHIMANO ACERA HB-M3050 32H
 • ЗАДНА ГЛАВИНА: SHIMANO ACERA FH-M3050 32H
 • КОЧНИЦИ: SHIMANO BL/BR-MT200 HIDRAULIČNE
 • ПРЕДЕН МЕНУВАЧ: SHIMANO ACERA FD-M3000
 • ЗАДЕН МЕНУВАЧ: SHIMANO ALIVIO RD-M4000 SGS SHADOW
 • ШАЛТЕРИ: SHIMANO ACERA SL-M3000 RAPID FIRE PLUS
 • ЗАДЕН ЗАПЧАНИК: SHIMANO CS-HG200-9 11-32T
 • ЛАНЕЦ: SHIMANO CN-HG53
 • СРЕДНА ОСОВИНА : SHIMANO  BB-UN26
 • ПРЕНОС: SHIMANO ACERA FC-M3000 40x30x22T 175mm
 • ПРЕДАЛИ: MTB PVC
 • ГУМИ: KENDA 29x2.10

BIKE CENTER   ГО ЗАДРЖУВА ПРАВОТО  ЗА ПРОМЕНА НА СПЕЦИФИКАЦИЈА БЕЗ ПРЕДХОДНА НАЈАВА

Ве интересира нешто повеќе за POLAR TSUNAMI 2020?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...