POLAR MODESTY 24" PINK

-41% POLAR MODESTY  24" PINK
Бренд: Polar
Достапност: На залиха
16.900 ден 9.900 ден

Достапни опции


* Димензија на Тркало:


Количина: Додади во кошничка
POLAR MODESTY 24

Големина на тркала / Број на брзини: 24"/18
Рам: HI-TEN Челик
Вилушка: HI-TEN Челик фиксна 24"
Гарнитура: 1-1/8" навој, OVERSIZE
Луле: PROMAX, Челик 60/25,4 OVERSIZE
Волан: PROMAX, Челик 20/580mm
Грипови: HERMANS
Кол за седло: Челик 28.6x250mm
Седло: SELLE BASSANO BIKE GP
Обрачи: BERETTA 24" ALU дуплоѕидни 36H
Главини: Челик 36H
Рачки за кочници: PROMAX PVC-ALU
Кочници: PROMAX V-ALU
Преден менувач: SHIMANO FD-TZ30
Заден менувач: SHIMANO RD-TY21
Рачки за менувачи: SHIMANO SL-RS36 3x6
Забчаник: SHIMANO MF-TZ06-6 14-28
Ланец: KMC Z-50
Средна осовина: Челик
Пренос: CELIK 42x32x22 152mm
Педали: MTB PVC
Подпирач: Челик
Гуми: PONELY 24x1.95

Ве интересира нешто повеќе за POLAR MODESTY 24" PINK?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...