POLAR JR 18 SPRING

POLAR JR 18 SPRING
Бренд: Polar
Достапност: На залиха
7.900 ден

Достапни опции


* Димензија на Тркало:


Количина: Додади во кошничка
  • ВОЗРАСТ  (години и висина на дете) 5-8 год. / 100-125 cm
  • Рам: Челичен
  • Вилушка: Челична/ Фиксна
  • Рачки за кочници: Челична/ ПВЦ
  • Кочница предна: В-Брејк
  • Кочница задна: Контра
  • Седиште:MONTEGRAPPA Junior
  • Тркала: 18" челични
  • Гуми: PNEUMATIC
  • Помошни тркала, калници

Ве интересира нешто повеќе за POLAR JR 18 SPRING?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...