POlar JR 14" ROCKET

POlar JR  14" ROCKET
Бренд: Polar
Достапност: На залиха
7.900 ден

Достапни опции


* Димензија на Тркало:


Количина: Додади во кошничка
  • ВОЗРАСТ  (години и висина на дете) 3-5 год. / 90-101 cm
  • Рам: Челичен
  • Вилушка: Челична/ Фиксна
  • Рачки за кочници: Челична/ ПВЦ
  • Кочница предна: В-Брејк
  • Кочница задна: Контра
  • Седиште: MONTEGRAPPA Junior
  • Тркала: 14" челични
  • Гуми: Pneumatic

Ве интересира нешто повеќе за POlar JR 14" ROCKET?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...