SHIMANO TOURNEY PRENOS FC-TY301 3X6/7/8

SHIMANO TOURNEY PRENOS FC-TY301 3X6/7/8
Бренд: SHIMANO
Достапност: На залиха
1.690 ден
Количина: Додади во кошничка
 • НАМЕНА: MTB, Trekking
 • ГРУПА НА ШИМАНО: TOURNEY
 • МОДЕЛ: FC-TY301
 • ГРАДАЦИЈА : 48-38-28T
 • СРЕДНА ОСО. ПРЕПОРАКА: 68 / 73mm ( НЕ ДОАЃА ВО СЕТ)
 • БРЗИНИ: 3 x 6/7/8-speed
 • ДОЛЖИНА НА КУРБЛА: 175mm
 • ОТВОР НА КУРБЛА : КОЦКА
 • ПРЕПОРАКА ЛАНЕЦ:  6/7/8 БРЗ.
 • ТЕЖИНА  1230ГР.

Ве интересира нешто повеќе за SHIMANO TOURNEY PRENOS FC-TY301 3X6/7/8?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...